Projektowanie ogrodów Ełk

Projektowanie ogrodów Ełk i okolice

Importujemy kamień, marmur i płyty kamienne. Jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia i marmuru greckiego oraz granitu z całego świata.

Projektowanie ogrodów to

 1. umiejętność współpracy z Klientem aby oddać jego charakter i ducha w projektowanym ogrodzie
 2. to umiejętność stworzenia indywidualnego projektu tak aby był on niepowtarzalny jak właściciel
 3. umiejętność dobrania odpowiedniego typu materiału aby wiązało się to ze stylem ogrodu
 4. przewidzenie w sposób praktyczny co powinno znaleźć się w ogrodzenie aby było on miejscem wypoczynki

Zobacz nasz ogródek i inspiracje z kamienia!

Odbierz darmowe inspiracje i poradnik
Odbierz darmowy poradnik !

Kamień naturalny Kar-Group

W firmie Kar-Group znajdziesz dziesiątki rodzajów naturalnych kamieni ogrodowych z całego świata. Oferujemy także ozdoby ogrodowe czy ogrodzenia gabionowe. W tym miejscu pragniemy zaprosić Cię do skorzystania z jeszcze innej propozycji – zaprojektowania ogrodu. Nasze bogate doświadczenie oraz bezpośredni dostęp do materiałów budowlanych i dekoracyjnych przydaje się mieszkańcom Ełku i okolic.

Projektowanie ogrodów w Ełku i okolicach

Każdy ogród jest w pewnym sensie wizytówką domu, jako pierwszy rzuca się w oczy Twoim gościom czy anonimowym przechodniom. Może, a nawet powinien być miejscem, w którym znajdujesz wytchnienie od wyzwań codzienności, cenny spokój pośród roślinności.

Czy masz czas i ochotę, aby zadbać o każdy detal? Czy wreszcie: jesteś w stanie zdecydować się na konkretną stylistykę i wiesz jak skomponować poszczególne elementy krajobrazu, by wspólnie tworzyły funkcjonalną i estetyczną harmonię?

Jeżeli nie, a mieszkasz w Ełku lub okolicach, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Jako skład kamienia Kar-Group świadczymy profesjonalne usługi projektowania ogrodu.

W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i marzenia. Ogród może być odzwierciedleniem Twoich preferencji i upodobań. Dzięki odpowiedniemu projektowi udaje się wprowadzić do niego Twoją niepowtarzalność, Twój charakter.

Wiemy, jakie materiały pasują do konkretnego stylu ogrodu. Wiemy też, jak pogodzić estetyczne i pragmatyczne potrzeby, by zielony zakątek wokół budynku podobał się pod względem wizualnym, a był zarazem praktycznie wyposażony i zaaranżowany.

Kar-Group – kim jesteśmy i co oferujemy?

Jesteśmy sprawdzonym sprzedawcą kamienia naturalnego bezpośrednio importowanego z nawet najdalszych zakątków świata. Oferujemy naturalny kamień:

 • budowlany,
 • elewacyjny,
 • ogrodowy,
 • nieregularny.

Oprócz tego zamówisz u nas marmur czy płyty kamienne. Sprzedajemy elementy konstrukcyjne i wyposażeniowe, w tym niepowtarzalne i wysokojakościowe ozdoby ogrodowe, m.in. z drewna, gliny, metalu czy kamienia.

Współpracujemy z:

 • firmami, m.in. z branży ogrodniczej,
 • deweloperami,
 • klientami indywidualnymi.

Już sama wizyta w naszym składzie w Oraczach k. Ełku jest inspiracją do zmiany w ogrodzie. Możesz pójść o krok dalej i powierzyć nam projektowanie ogrodu. Jeżeli jednak wolisz zająć się tym samodzielnie mamy dla Ciebie inną propozycję. Wejdź na stronę Jak zaprojektować ogód samemu ? Darmowy poradnik (getresponsepages.com), podziel się z nami adresem e-mail, a otrzymasz w zamian bezpłatny poradnik „Jak zaprojektować ogród?” z licznymi wskazówkami od praktyków. Ten poradnikowy kurs internetowy jest bezpłatny, a pozwala szybko zgromadzić niezbędne informacje.

Jednym z filarów działalności Kar-Group są profesjonalne szkolenia. Wiemy jak dzielić się przydatną wiedzą, podobnie jak znamy się na kamieniu naturalnym i jego wkomponowywaniu w ogrody. Skontaktuj się lub odwiedź nasze centrum w godzinach otwarcia. Jesteśmy gotowi, aby zamienić Twój ogród w estetyczną i funkcjonalną przestrzeń, która wyróżnia się unikatowym, niepowtarzalnym stylem, podkreślającym Twoją osobowość.

Projektowanie ogrodów Ełk i okolice