Ozdoby ogrodowe

Ozdoby ogrodowe z całego świata

Ozdoby ogrodowe – odkryj piękno ukryte w ogrodach.
Zainspiruj się naturą. Obejrzyj ozdoby w naszej galerii

Figury betonowe

Zobacz nasz sklep internetowy | aktualne oferty

Figury kompozytowe

Ręcznie robione donice drewniane

Ręcznie robione donice gliniane

Ręcznie robione czaple i żurawie ogrodowe z RPA

Ręcznie robiona metaloplastyka

Ręcznie robione donice betonowe – worki

Huśtawki ogrodowe

Ozdoby ogrodowe betonowe

Wiele innych unikatowych rzeczy

Ozdoby ogrodowe z całego świata

Zobacz więcej

Zobacz nasz sklep internetowy | aktualne oferty

Ogród to miejsce, które możesz zaaranżować na setki sposobów, nie tylko za sprawą wyposażenia w meble zewnętrzne czy przemyślany dobór roślin. W Kar-Group stawiamy na różnorodność i bogaty wybór ozdób ogrodowych. Dzięki nim przestrzeń wokół budynku zyskuje dodatkowego charakteru. Zapraszamy mieszkańców Ełku i okolic do obejrzenia naszej oferty.

Figury betonowe

Wśród ozdób ogrodowych niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się figury betonowe. Trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych rzeźby z betonu architektonicznego są dostępne w wielu różnych wymiarach i wariantach. Wśród popularnych motywów wyróżniają się m.in.:

  • antyczne,
  • zwierzęce,
  • ludowe,
  • religijne.

Stosunkowo duże gabaryty oraz bardzo wyrazisty design czynią figury betonowe jednym z najskuteczniejszych sposobów na wyróżnienie ogrodu oraz nadania mu konkretnego stylu, np. inspirowanego starożytnością.

Figury kompozytowe

Realistyczne, bajkowe, zabawne… figury kompozytowe mają niejedno oblicze. To wszelkiego rodzaju kolorowe i wykonane z dużą precyzją projekty skrzatów, zwierząt, dziadków czy jeszcze innych postaci. Figury kompozytowe doskonale sprawdzają się nie tylko jako wyraziste ozdoby w przydomowych ogrodach, ale również na terenach firmowych, np. w ogródkach restauracyjnych i hotelowych. Odwiedź nasze centrum pod Ełkiem i zdecyduj, które ozdoby najpełniej oddają Twoje poczucie humoru i estetyki.

Ręcznie robione donice drewniane

Kolejnym ciekawym trendem w ogrodach jest umieszczanie w nich drewnianych donic wykonanych technikami handmade. Rzemieślnicza praca owocuje niepowtarzalnym i precyzyjnym projektem oraz trwałym i atrakcyjnym wizualnie efektem. Ręcznie robiona donica ze starannie wyselekcjonowanego gatunku drewna (oraz zabezpieczona przed działaniem wilgoci) podkreśla piękno uprawianych roślin – np. kwiatów. Produkt dostępny w Kar-Group sprawdza się w ogrodach czy na balkonach i tarasach.

Ręcznie robione donice gliniane

Innym pomysłem na podkreślenie piękna posiadanych kwiatów jest umieszczenie ich w ręcznie robionych donicach i dzbanach glinianych. Ten ponadczasowy, trwały materiał jest doceniany od pokoleń. Czy znajdziesz miejsce dla donic handmade również i w swoim ogródku? Polecamy obejrzeć dostępne warianty z bliska i wybrać te, które najlepiej podkreślają piękno Twoich kwiatów.

Ręcznie robione czaple i żurawie ogrodowe z RPA

Jednym z najbardziej intrygujących produktów w bogatej ofercie centrum ogrodniczego Kar-Group są figury czapli i żurawi. Co je wyróżnia?

  • Każdy egzemplarz jest ręcznie robiony i jest unikatowy, niepowtarzalny.
  • Wszystkie czaple i żurawie ogrodowe w Kar-Group są sprowadzane z RPA – Republiki Południowej Afryki.
  • Figury są projektowane w duchu minimalizmu – zachwycają prostotą

Warto podkreślić, że nieprzypadkowo żurawie handmade są importowane właśnie z RPA. To w Republice Południowej Afryki żuraw rajski jest uważany za narodowy symbol, znany m.in. z monet kolekcjonerskich.

Ręcznie robiona metaloplastyka

W części ogrodów doskonałą ozdobą pozostaje metaloplastyka. Ręcznie robione, artystyczne produkty z metalu w ofercie Kar-Group to np. rośliny, domki i latarnie. Unikatowe, wykonane z troską o najmniejszy detal, stylowe – mają prawo budzić zachwyt, a już na pewno wyróżniają się na tle wielu innych, bardziej standardowych ozdób ogrodowych.

Ręcznie robione donice betonowe – worki

Inną z interesujących ozdób ogrodowych jest donica z betonu przypominająca… worek. Doskonale podkreśla walory okazałych kwiatów i zabezpiecza je niezwykle stabilnie. Niektóre z wariantów są – dla jeszcze większego realizmu – przewiązane sznurem. Polecamy je m.in. do ogrodów w stylu wiejskim.

Huśtawki ogrodowe

Huśtawka ogrodowa spełnia nie tylko praktyczną, ale i estetyczną rolę! Obejrzyj naszą galerię, odwiedź centrum ogrodnicze w Ełku i przekonaj się, jak ładna może być popularna bujawka. Wykonana z trwałych materiałów, cieszy entuzjastów spędzania czasu w ogrodzie niezależnie od wieku. Na drewnianej, masywnej, dającej wygodę huśtawce ogrodowej można spędzić długie godziny…

Ozdoby ogrodowe w Kar-Group

Nasza oferta jest jeszcze szersza, obejmuje m.in. ozdoby ogrodowe z betonu, drewniane pergole, kamienne płyty i wiele innych. Zapraszamy na prezentację i rozmowie o każdym produkcie, który wpisze się w Twoją koncepcję zagospodarowania ogrodu przy domu lub budynku firmowym.

Duży wybór przy starannej selekcji, najlepsze materiały, wszystko w jednym miejscu i w atrakcyjnej cenie – oto najważniejsze atuty ozdób ogrodowych ze składu kamienia naturalnego Kar-Group.